| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | generator gazu poduszki powietrznej |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Rodzaj produktu | Jednorazowy wybuchowiec |
| Zastosowanie | Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera |
| Wymiary | ′′60×H36mm |
| Waga | 304 g |
| Średnica otworu montażowego | ¥6,0 mm |
| Środkowa średnica dziury | ¥ 11,0 mm |
| Projekt | Kompaktowy okrągły typ |
| Wydajność | Stabilne i szybkie uwalnianie gazu |
| Trwałość | Wysoka odporność na ciepło i ciśnienie |