| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | generator gazu poduszki powietrznej |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Typ Produktu | Inflator z Podwójną Eksplozją |
| Zastosowanie | Poduszka Powietrzna Kierowcy i Pasażera |
| Wymiary | ø60×H37mm |
| Waga | 331g |
| Średnica Otworu Montażowego | ø6.4mm |
| Średnica Otworu Centralnego | ø11.0mm |
| Konstrukcja | Dwustopniowa Struktura Eksplozji |
| Funkcja | Szybkie, Stabilne Generowanie Gazu |
| Trwałość | Wysoka Odporność na Ciepło i Ciśnienie |