| Ονομασία μάρκας: | Airbag Inflator |
| Αριθμός μοντέλου: | Πυροδοτητής αερόσακων |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$10.00-25.00 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Τύπος προϊόντος | Πυροδοτητής διπλής έκρηξης |
| Εφαρμογή | Οδηγός & Επιβάτης αερόσακος |
| Μέγεθος | ¥60×H37mm |
| Βάρος | 331g |
| Διάμετρος τρύπας τοποθέτησης | 6,4 mm |
| Διάμετρος κεντρικής τρύπας | ¥ 11,0 mm |
| Σχεδιασμός | Δύο σταδιακή δομή έκρηξης |
| Λειτουργία | Γρήγορη, σταθερή παραγωγή αερίου |
| Δυνατότητα | Αντοχή σε υψηλή θερμότητα και πίεση |