| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Productsoort | Dubbele explosie-opblazer |
| Toepassing | Airbag voor bestuurder en passagier |
| Afmetingen | ¥60×H37 mm |
| Gewicht | 331 g |
| Montagegatdiameter | ¥6,4 mm |
| Centrale gatdiameter | ¥ 11,0 mm |
| Ontwerp | Twee-stappen-explosie structuur |
| Functie | Snelle, stabiele gasproductie |
| Duurzaamheid | Hoge hitte- en drukbestendigheid |