| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Producttype | Enkele Explosie Inflator |
| Toepassing | Bestuurders- & Passagiersairbag |
| Afmetingen | Ø60×H36mm |
| Gewicht | 304g |
| Diameter Montagegat | Ø6.0mm |
| Diameter Middengat | Ø11.0mm |
| Ontwerp | Compact Rond Type |
| Prestaties | Stabiele en Snelle Gasafgifte |
| Duurzaamheid | Hoge Hitte- & Drukbestendigheid |