| Marka Adı: | Airbag Inflator |
| Model Numarası: | Hava yastığı gaz şişirici |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | US$10.00-25.00 |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 30000 |
| Ürün Türü | Tek patlama şişirici |
| Uygulama | Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı |
| Boyutları | 60×H36mm |
| Ağırlık | 304 g |
| Montaj deliği çapı | ¥6.0mm |
| Merkezi delik çapı | ¥11.0mm |
| Tasarım | Kompakt Dairesel Tipi |
| Performans | Istikrarlı ve Hızlı Gaz Sertifikası |
| Dayanıklılık | Yüksek Sıcaklık ve Basınç Direnci |