| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | Airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 69 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Algemene duur | ≈60,0 mm |
| Montagerand | 39.0 mm |
| Gasuitlaatdiameter | ¥ 11,0 mm |
| Gewicht | 349 g |