| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | Generator gazu powietrznego |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Średnica | 69 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Całkowita długość | ≈ 60,0 mm |
| Krawędź montażowa | 390,0 mm |
| Prężnica wylotu gazu | ¥ 11,0 mm |
| Waga | 349 g |