| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | Generator gazu powietrznego |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Wymiar | ∅69mm × 40mm |
|---|---|
| Średnica rdzenia | 54mm |
| Wysokość rdzenia | 36,5mm |
| Zastosowanie | Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera |
| Zgodność | Standardy bezpieczeństwa motoryzacyjnego |