| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | Airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Afmeting | ∅69mm × 40mm |
|---|---|
| Kerndiameter | 54mm |
| Kernhoogte | 36.5mm |
| Toepassing | Airbags voor bestuurder en passagier |
| Naleving | Veiligheidsnormen voor auto's |