| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | Generator gazu powietrznego |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Wymiary | ∅69mm × H39mm |
|---|---|
| Waga | Około 349g |
| Otwory montażowe | φ6.0mm |
| Zastosowanie | Systemy poduszek powietrznych kierowcy i pasażera |