| Ονομασία μάρκας: | Airbag Inflator |
| Αριθμός μοντέλου: | Γεννήτρια αερίου |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$10.00-25.00 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Διάσταση | ∅69mm × H39mm |
|---|---|
| Βάρος | Περίπου 349g |
| Οπές Στήριξης | φ6.0mm |
| Εφαρμογή | Συστήματα Αερόσακων Οδηγού & Συνοδηγού |