| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | Airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Afmeting | ¥69 mm × H39 mm |
|---|---|
| Gewicht | Ongeveer 349 g |
| Montagegaten | φ6,0 mm |
| Toepassing | Airbagsystemen voor bestuurder en passagier |