| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | generator gazu poduszki powietrznej |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Stosowane stanowisko | Poduszka powietrzna po stronie kierowcy/pasażera |
| Ogólny wymiar | ¥59 mm (prężnica) × 35 mm (wysokość) |
| Waga | 287g (konstrukcja lekkie) |
| Wielkość otworu montażowego | ¥11.0mm (standardowa kompatybilność) |
| Odległość montażowa | 56.5 mm × 60.5 mm (optymalny układ) |
| Główna funkcja | Szybkie wytwarzanie gazu pod wysokim ciśnieniem do napełniania poduszek powietrznych |