| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Toepasselijke bepaling | Airbag aan de bestuurder/passagierszijde |
| Algemene dimensie | ¥59 mm (diameter) × 35 mm (hoogte) |
| Gewicht | 287g (Ligge constructie) |
| Afmeting van het montagegat | ¥11.0 mm (Standaard compatibiliteit) |
| Montage-afstand | 56.5 mm × 60.5 mm (Optimale indeling) |
| Kernfunctie | Snelle gasopwekking onder hoge druk voor het opblazen van airbags |