| Nazwa marki: | Airbag Inflator |
| Numer modelu: | Generator gazu powietrznego |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$10.00-25.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Wymiar | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica | ∅69mm |
| Wysokość | 39mm |
| Długość całkowita | Około 60.0mm |
| Krawędź montażowa | Krawędź pozycjonująca 39.0mm |
| Wylot gazu | Centralny wylot ∅11.0mm |
| Waga | 349g |