| Marka Adı: | Airbag Inflator |
| Model Numarası: | Hava yastığı gaz jeneratörü |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | US$10.00-25.00 |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 30000 |
| Boyut | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çapraz | 69 mm |
| Yükseklik | 39 mm |
| Toplam Uzunluk | Yaklaşık 60.0mm. |
| Montaj Kenarı | 39.0mm konumlandırma kenarı |
| Gaz çıkışı | ¥11.0mm merkez çıkışı |
| Ağırlık | 349 g |