| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | Airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Afmeting | Specificatie |
|---|---|
| Diameter | ∅69mm |
| Hoogte | 39mm |
| Totale Lengte | Ca. 60.0mm |
| Bevestigingsrand | 39.0mm positioneringsrand |
| Gasuitlaat | ∅11.0mm centrale uitlaat |
| Gewicht | 349g |