| Ονομασία μάρκας: | seat belt |
| Αριθμός μοντέλου: | Ζώνη ασφαλείας 3 σημείων |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$20.00-50.00 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Σύστημα Ζώνης Ασφαλείας 3 Σημείων ELR |
| Υλικό Ιμάντα | Πολυεστέρας Υψηλής Αντοχής |
| Πλάτος Ιμάντα | 47-48mm |
| Συνολικό Μήκος | 3200mm (περίπου) |
| Πάχος Ιμάντα | 1,2-1,4mm |
| Μηχανισμός Κλειδώματος | Ανασυρτήρας Κλειδώματος Έκτακτης Ανάγκης (ELR) |
| Πιστοποίηση | CCC, E-mark, FMVSS |
| Υλικό Πόρπης | Ατσάλι/Πλαστικό ABS |
| Πλευρά Εγκατάστασης | Δεξιά Πλευρά (Peugeot 301) |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο χρώμα και μήκος ιμάντα |