| Merknaam: | seat belt |
| Modelnummer: | 3-punts veiligheidsgordel |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$20.00-50.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productsoort | Verzameling van de 3-punts ELR-zittingsgordel |
| Webbenmateriaal | Polyester met hoge sterkte |
| Breedte van het web | 47-48 mm |
| Totale lengte | 3200 mm (ongeveer) |
| Dikte van de webben | 1.2-1.4 mm |
| Vergrendeling | Vergrendeling van de noodvergrendeling (ELR) |
| Certificering | CCC, E-merk, FMVSS |
| Materiaal van de gesp | Staal/ABS-plastic |
| Installatiezijde | Rechtse zijde (Peugeot 301) |
| Aanpassing | Kleur en lengte van de banden beschikbaar |