| Ονομασία μάρκας: | Airbag Inflator |
| Αριθμός μοντέλου: | Πυροδοτητής αερόσακων |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$10.00-25.00 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Εφαρμοζόμενη Θέση | Αερόσακος Οδηγού/Συνοδηγού |
| Συνολική Διάσταση | Ø59mm (Διάμετρος) × 35mm (Ύψος) |
| Βάρος | 287g (Ελαφριά κατασκευή) |
| Μέγεθος Οπής Στήριξης | Ø11.0mm (Τυπική συμβατότητα) |
| Απόσταση Στήριξης | 56.5mm × 60.5mm (Βέλτιστη διάταξη) |
| Βασική Λειτουργία | Ταχεία παραγωγή αερίου υψηλής πίεσης για φούσκωμα αερόσακου |