| Ονομασία μάρκας: | Driver Airbag |
| Αριθμός μοντέλου: | Αεροπορική θήκη τροχού οδηγού |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$75.00-175.00 |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Όνομα Αντικειμένου | Αερόσακος Οδηγού |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμογή | Για BMW G12 G30 |
| Βάρος | 2.5kg |
| Μέθοδος Αποστολής | Δια Θαλάσσης |
| Κοντινότερο Λιμάνι | Λιμάνι Σενζέν/Χονγκ Κονγκ |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 30cm × 25cm × 15cm |
|---|---|
| Μεικτό Βάρος Συσκευασίας | 2.5kg |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-16 ημέρες με express / 30-60 ημέρες δια θαλάσσης |