| Merknaam: | Driver Airbag |
| Modelnummer: | Airbag voor het stuurwiel |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$75.00-175.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Naam van het artikel | Airbag voor de bestuurder |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Voor BMW G12 G30 |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Verzendingswijze | Door de zee |
| Dichtsbijzijnde haven | Shenzhen/Hong Kong haven |
| Pakketgrootte | 30 cm × 25 cm × 15 cm |
|---|---|
| Bruto gewicht van het pakket | 2.5 kg |
| Leveringstermijn | 7-16 dagen per express / 30-60 dagen per zee |