| Merknaam: | Driver Airbag |
| Modelnummer: | Airbag voor het stuurwiel |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$75.00-175.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Artikelnaam | Airbag bestuurder |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Voor HAVAL H2 |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Verzending | Over zee |
| Dichtstbijzijnde haven | Haven van Shenzhen/Hongkong |
| Afmetingen verpakking | 30 cm × 25 cm × 15 cm |
|---|---|
| Brutogewicht verpakking | 2,5 kg |
| Levertijd | 7-16 dagen per express / 30-60 dagen per zee |