| Marka Adı: | Driver Airbag |
| Model Numarası: | Sürücü tekerlek hava yastığı |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | US$75.00-175.00 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 30000 |
| Ürün Adı | Sürücü Hava Yastığı |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Uygulama | HAVAL H2 için |
| Ağırlık | 2.5kg |
| Sevkiyat | Deniz Yoluyla |
| En Yakın Liman | Shenzhen/Hong Kong Limanı |
| Paket Boyutu | 30cm × 25cm × 15cm |
|---|---|
| Paket Brüt Ağırlığı | 2.5kg |
| Teslim Süresi | Ekspres ile 7-16 gün / Deniz yoluyla 30-60 gün |