| Nazwa marki: | Driver Airbag |
| Numer modelu: | Poduszka powietrzna koła kierowcy |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$75.00-175.00 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Nazwa pozycji | Poduszka powietrzna kierowcy |
|---|---|
| Kolor | Czarne |
| Zastosowanie | Dla BMW G12 G30 |
| Waga | 20,5 kg |
| Sposób wysyłki | Na morzu |
| Najbliższy port | Port Shenzhen/Hong Kong |
| Wielkość opakowania | 30 cm × 25 cm × 15 cm |
|---|---|
| Waga brutto opakowania | 20,5 kg |
| Czas dostawy | 7-16 dni ekspresowo / 30-60 dni morskim |