| Marka Adı: | AIRBAG |
| Model Numarası: | Perde hava yastığı |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | US$20.00-40.00 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 30000 |
| Ürün Adı | Çatı perdesinin hava yastığı |
| Renk | Siyah |
| Uygulama | XRV için |
| Ağırlık | 2.5kg |
| Kalite | Yeni Orijinal |
| M.O.Q. | 5 adet |
| Paket | Balonlu torba ve kağıt kutu |
| Önderi Zamanı | 3 ~ 5 gün |
| Gönderi | Deniz yoluyla/Express yoluyla |
| En yakın liman | Shenzhen/Hong Kong Limanı |
| Paketin Boyutu | 30cm × 25cm × 15cm |
| Paketin Brüt Ağırlığı | 2.5kg |
| Teslimat | Ekspres yoluyla 7-10 gün / deniz yoluyla 15-25 gün |
Ağustos 2016'da kurulduğumuzdan beri Guangzhou Guanna Otomobil Parçaları Ticaret Şirketi, Otomobil pasif koruma teknolojisini geliştirmeye adanmıştır.Müşteri deneyimlerini geliştirmek, ve sıkı kalite kontrol önlemleri uygulamak.
Araştırma, geliştirme, üretim ve satış operasyonlarını entegre eden kapsamlı otomotiv pasif koruma üretim girişimine dönüştük.
Şirketimiz kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir ve tüm ürünler sıkı 3C sertifikasyon gereksinimlerini geçer.Bu, her ürünün tasarımdan nihai üretime kadar ulusal standartlara uyduğunu ve aştığını garanti eder..
Bağımsız fikri mülkiyet haklarına değer veriyoruz ve araştırma ve geliştirme departmanımıza milyonlarca yatırım yaptık.
Satış sonrası kapsamlı hizmetler sunuyoruz ve Çin Halk Sigortası ile ortaklık kurarak ürünlerin yaşam döngüsü boyunca tam korunmasını sağlıyoruz.
Uluslararası pazarlara sürekli olarak genişleyip yerel varlığımızı güçlendiriyoruz.yeteneklerimiz ve müşteri memnuniyetimiz piyasa payının % 2'den % 20'ye yükselmesini sağladı.Birçok ünlü yerli otomotiv markası ile güçlü ortaklıklar sürdürüyoruz.