| Nazwa marki: | Gas generator |
| Numer modelu: | Generator gazu powietrznego |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | US$8.00-20.00 |
| Warunki płatności: | T/t |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Nazwa przedmiotu | Część zamienna do samochodu |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla poduszki powietrznej |
| Kolor etykiety | Dostosowany |
| Materiał taśmy | Żelazo |
| Waga | 1,0 kg |
| Minimalna ilość zamówienia | 50 szt. |
| Opakowanie | Woreczek bąbelkowy i pudełko papierowe |
| Czas realizacji | 5-15 dni |
| Wysyłka | Ekspresowa, morska, lotnicza |
| Najbliższy port | Port Shenzhen/Hongkong |
| Rozmiar opakowania | 15 cm×10 cm×10 cm |
|---|---|
| Waga brutto opakowania | 1,0 kg |