| Marka Adı: | Gas generator |
| Model Numarası: | Hava yastığı gaz jeneratörü |
| Adedi: | 100 |
| Fiyat: | US$8.00-20.00 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 30000 |
| Ürün Adı | Oto Yedek Parça |
|---|---|
| Uygulama | Hava Yastığı İçin |
| Etiket Rengi | Özelleştirilmiş |
| Dokuma Malzemesi | Demir |
| Ağırlık | 1.0kg |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 adet |
| Paket | Baloncuklu Torba ve Kağıt Kutu |
| Teslim Süresi | 5-15 gün |
| Nakliye | Ekspres, Deniz, Hava |
| En Yakın Liman | Shenzhen/Hong Kong Limanı |
| Paket Boyutu | 15cm×10cm×10cm |
|---|---|
| Paket Brüt Ağırlık | 1.0kg |