| Merknaam: | Airbag Inflator |
| Modelnummer: | airbag gasgenerator |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$10.00-25.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Parameter Naam | Details |
|---|---|
| Modelnummer | YSD-AB-001 |
| Toepasselijk Systeem | Bestuurders-/Passagiersairbagsysteem |
| Explosietype | Dubbele Explosiekamer (Gesynchroniseerde Activering) |
| Totale Afmetingen | ∅64mm (diameter) × 37mm (hoogte) |
| Gewicht | 323g (±5g) |
| Afstand Hart-tot-Hart Montagegaten | Longitudinaal 37.0mm / Transversaal 63.8mm |
| Schroefdraad Specificatie | M11.1 (compatibel met airbagmodule-interfaces) |
| Diameter Bevestigingsgat | φ5.2mm (voor montagebouten) |
| Hoofdmateriaal | Aluminiumlegering (lichtgewicht) + Staal (explosiekamer) |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -40℃~85℃ (dekt extreme omgevingen) |
| Reactietijd | ≤10ms (top industrieel niveau) |
| Nalevingsnormen | ISO 12097-2, GB 19578-2014 |
| Levensduur | ≥10 jaar (bij opslag op kamertemperatuur) |