| نام تجاری: | Airbag Inflator |
| شماره مدل: | پف کننده گاز کوله هوا |
| مقدار تولیدی: | 5 |
| قیمت: | US$10.00-25.00 |
| شرایط پرداخت: | L/C ، D/A ، T/T ، Western Union |
| توانایی عرضه: | 30000 |
| نام پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| شماره مدل | YSD-AB-001 |
| سیستم قابل استفاده | سیستم کوله هوایی راننده/مسافر |
| نوع انفجار | اتاق انفجار دوگانه (تفجير همگام) |
| ابعاد کلی | ۶۴ میلی متر (قطر) × ۳۷ میلی متر (ارتفاع) |
| وزن | 323g (± 5g) |
| فاصله مرکز حفره نصب | طول طولی 37.0mm / عمودی 63.8mm |
| مشخصات رشته | M11.1 (متوافق با رابط های ماژول کوله هوا) |
| قطر سوراخ ثابت | φ5.2mm (برای نصب بولت های تثبیت) |
| مواد اصلی | آلیاژ آلومینیوم (خفیف) + فولاد (اتاق انفجار) |
| محدوده دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C ( محیط های شدید را پوشش می دهد) |
| زمان پاسخ | ≤10ms (سطح بالا صنعت) |
| استانداردهای انطباق | ISO 12097-2، GB 19578-2014 |
| زندگی خدمت | ≥10 سال (در دمای اتاق) |