| Merknaam: | Gas generator |
| Modelnummer: | Airbag gasgenerator |
| MOQ: | 100 |
| Prijs: | US$8.00-20.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/t |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Artikelnaam | Auto Reserveonderdeel |
|---|---|
| Toepassing | Voor Airbag |
| Labelkleur | Aangepast |
| Webbing Materiaal | IJzer |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 50 stuks |
| Pakket | Bubble Bag en Papieren Doos |
| Levertijd | 5-15 dagen |
| Verzendmethoden | Express, Zee, Lucht |
| Dichtstbijzijnde Haven | Haven van Shenzhen/Hongkong |
| Pakketgrootte | 15 cm × 10 cm × 10 cm |
|---|---|
| Brutogewicht Pakket | 1,0 kg |