| Ονομασία μάρκας: | Gas generator |
| Αριθμός μοντέλου: | Γεννήτρια αερίου |
| MOQ: | 100 |
| Τιμή: | US$8.00-20.00 |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Όνομα αντικειμένου | Ανταλλακτικό αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για αερόσακο |
| Χρώμα ετικέτας | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό ιμάντα | Σίδηρος |
| Βάρος | 1.0kg |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 50 τεμ |
| Συσκευασία | Φούσκα και χάρτινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Μέθοδοι αποστολής | Express, Ωκεάνια, Αέρας |
| Κοντινότερο λιμάνι | Λιμάνι Shenzhen/Χονγκ Κονγκ |
| Μέγεθος συσκευασίας | 15cm × 10cm × 10cm |
|---|---|
| Μεικτό βάρος συσκευασίας | 1.0kg |