| Ονομασία μάρκας: | Right side seat belt |
| Αριθμός μοντέλου: | Ζώνη ασφαλείας 3 σημείων |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$20.00-50.00 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό Ιμάντα | Πολυεστέρας Υψηλής Αντοχής |
| Πλάτος Ιμάντα | 48 mm |
| Μήκος Ιμάντα | 2900-3200 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | ≥13.5 kN |
| Χρόνος Κλειδώματος | ≤50 ms |
| Ευαισθησία Γωνίας Κλίσης | 12-25° |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Πρότυπα Πιστοποίησης | 3C, E-Mark |
| Συμβατότητα | BYD Seal DM-i (2023-2024) Δεξιά Πλευρά |