| Nazwa marki: | Right side seat belt |
| Numer modelu: | 3-punktowy pas bezpieczeństwa |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$20.00-50.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał taśmy | Wytrzymały poliester |
| Szerokość taśmy | 48 mm |
| Długość taśmy | 2900-3200 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥13,5 kN |
| Czas blokowania | ≤50 ms |
| Czułość kąta nachylenia | 12-25° |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do 85°C |
| Normy certyfikacji | 3C, E-Mark |
| Kompatybilność | BYD Seal DM-i (2023-2024) Prawa strona |