| Ονομασία μάρκας: | AIRBAG |
| Αριθμός μοντέλου: | Αεροσακούλι κουρτίνας |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | US$20.00-40.00 |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 |
| Όνομα Αντικειμένου | Αερόσακος Κουρτίνας Οροφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμογή | Για 21 Tesla |
| Βάρος | 2.5kg |
| Ποιότητα | Νέο Γνήσιο |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 5 τεμ. |
| Συσκευασία | Σακούλα φυσαλίδων και χάρτινο κουτί |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες |
| Αποστολή | Δια θαλάσσης/Εξπρές |
| Κοντινότερο Λιμάνι | Λιμάνι Shenzhen/Χονγκ Κονγκ |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 30cm × 25cm × 15cm |
| Μεικτό Βάρος Συσκευασίας | 2.5kg |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-10 ημέρες με εξπρές / 15-25 ημέρες δια θαλάσσης |