| Merknaam: | AIRBAG |
| Modelnummer: | Airbag voor gordijnen |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$20.00-40.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Artikelnaam | Dakgordijn Airbag |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Voor 21 Tesla |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Kwaliteit | Nieuw Origineel |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 5 stuks |
| Pakket | Bubbeltas en papieren doos |
| Levertijd | 3-5 dagen |
| Verzending | Per zee/Express |
| Dichtstbijzijnde Haven | Haven van Shenzhen/Hongkong |
| Afmetingen Pakket | 30 cm × 25 cm × 15 cm |
| Brutogewicht Pakket | 2,5 kg |
| Levertijd | 7-10 dagen per express / 15-25 dagen per zee |