| Nazwa marki: | AIRBAG |
| Numer modelu: | Poduszka powietrzna kurtyna |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | US$20.00-40.00 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30000 |
| Nazwa produktu | Kurtyna powietrzna dachowa |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | Dla Tesli 21 |
| Waga | 2,5 kg |
| Jakość | Nowy Oryginał |
| Minimalna ilość zamówienia | 5 szt. |
| Opakowanie | Woreczek bąbelkowy i pudełko papierowe |
| Czas realizacji | 3-5 dni |
| Wysyłka | Morska/Ekspresowa |
| Najbliższy port | Port Shenzhen/Hongkong |
| Rozmiar opakowania | 30 cm × 25 cm × 15 cm |
| Masa brutto opakowania | 2,5 kg |
| Czas dostawy | 7-10 dni ekspresowo / 15-25 dni morsko |