| Merknaam: | Right side seat belt |
| Modelnummer: | 3-punts veiligheidsgordel |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$20.00-50.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Rechterzijde 3-punts gordelmontage met dubbele voorspanning |
| Compatibel voertuig | BYD Dolphin (alle uitrustingen) |
| Tipe gordel | 3 punten ELR (Emergency Locking Retractor) |
| Voorspanningsbron Type | Dual Pre-tensioners (Retractor Pre-tensioner + Buckle Pre-tensioner) |
| Gordelmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Gordelbreedte | 48 mm |
| Treksterkte | ≥ 23 kN (voldoet aan GB14166-normen) |
| Werktemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Certificeringen | GB 14166-2013/2024, ECE R16, CCC |
| Krachtbeperker | Geïntegreerde belastingbeperker om krachten op de borstkas bij botsingen te verminderen |