| Merknaam: | Seat Belt |
| Modelnummer: | Driepunts veiligheidsgordel |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | US$20.00-50.00 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30000 |
Deze autogordel is uitgerust met een voorspanning en het gewicht is meestal ongeveer 0,5 kg groter dan dat van een gewone gordel.Sommige klanten willen het liever apart verpakt hebben met het unieke logo van hun bedrijfDe verpakking van de producten in de verpakkingen van de consument is in de eerste plaats gebaseerd op de verpakking van het product, waardoor het product unieker en van hogere kwaliteit wordt.Dit leidt meestal tot hogere verzendkosten voor de klanten.Daarom kiezen sommige van onze klanten voor meerdere verpakkingen in plaats van een enkel pakket.Als u uw eigen vereisten voor verpakking heeftLaat het ons weten.
Sommige vrienden begrijpen misschien niet waarom sommige veiligheidsgordels voorspanners hebben en andere niet. In feite heeft dit te maken met het ontwerp van het voertuig.,Als u niet zeker weet of de veiligheidsgordel die u nodig hebt een voorspanning heeft, kunt u ons vragen:Of u kunt met uw klant over zijn auto model en zoeken op de officiële website te bevestigen.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Linkszijde 3-punts gordelmontage met voorspanning |
| Compatibel voertuig | BYD Dolphin |
| Tipe gordel | 3-punts opneembare gordel |
| Voorspanningsbron Type | Pyrotechnische stoffen |
| Gordelmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Gordelbreedte | 48 mm |
| Gordeldikte | 1.1 mm |
| Certificeringen | CCC, EMARK |
Opgericht in augustus 2016, is Guangzhou Guanna Auto Parts Trading Co., Ltd. gespecialiseerd in passieve beschermingsapparatuur voor auto's.We streven ernaar om de veiligheid van de bestuurder te waarborgen en de klantbeleving te verbeteren, is uitgegroeid tot een uitgebreide onderneming die onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop integreert.